Ongebruikt, bevestigingsclips ontbreken, getest en werkend, Set v 3 LED Plantenlicht,Plantenlamp Volledig Spectrum 448 Leds Plantenlamp Groeilamp 45w 90cm Plantenlicht , B07W8ZLNSP
Ongebruikt, blijft heel licht flikkeren als schakelaar uit, schakelaar te vervangen, getest en werkend, Set v 3 LED Plantenlicht,Plantenlamp Volledig Spectrum 448 Leds Plantenlamp Groeilamp 45w 90cm Plantenlicht , B07W8ZLNSP
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, EXLECO Super Eco vijverpomp filterpomp 4500L/H 30Watt energiebesparende waterpomp Koi vijverstroompomp CTP-4800, B08LB94L5X
Gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, V-TAC VT-50-S-B 469 LED-Außenstrahler 50W Warm white, B07MYKVBZY