8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, Makita CL108FDZ stofzuiger 12 V Max Cxt Lithium zonder accu , 88381868211
Ongebruikt, ok, Kabeltrekband 30 meter 4mm glasvezel, kabel bandspoel, Reel Puller ,trekker glasvezel kabelintrekapparaat, B08GWXRZF4
Ongebruikt, beschadigde verpakking , Microscoopstatief Aluminiumlegering Microscoopondersteuning Digitale microscoopstatief Verstelbare ondersteuning Tafelmicroscoop Statiefbeugelhouder, industriële digitale microscoop C-montagehouder , B07R7KWTF8
12x Ongebruikt, Sonoff Basic R2 DIY WiFi Smart Switch Remote Control Wireless Power Switch Intelligent Timer Control , 3 packs v 4 stuks, B082V772MQ
Plm 8 verpakkingen, totaal 12 switches, Shelly 1 en shelly 2,5 , niet getest
Plm 6 stuks, niet getest, CNBINGO WLAN-Stopcontact en Smart Lichtschakelaar, 1-voudig Aanraakschakelaar en Stopcontact werkt met Alexa, Google Home, Smart Life App, Wit Met Glass Panel, Neutrale Geleider is Nodig , 5x B08NFVW6CR
12 x ongebruikt, niet getest, Wit 1-gang, MoesGo Wlan Smart Alexa-lichtschakelaar, WiFi draadloze schakelaar, aanraaklichtschakelaar compatibel met Smart Life Tuya-app, RF433-afstandsbediening, Alexa en Google Home 1 Gang, B08B6F8WR2
Plm 34 items, niet getest, meeste ongebruikt, oa thermostaat, smart gateways, smart withc, smart dimmer, ….
Plm 21 verpakkingen, niet getest, meeste ongebruikt, oa smart touch schakelaar, 4 pack stopcontacten, …
Plm 17 verpakkingen, niet getest, meeste ongebruikt, vnl stopcontacten
2x Ongebruikt, ok, DEWENWILS Draadloze stopcontacten met afstandsbediening, 30 m bereik, draadloze stopcontacten 2300 W, programmeerbaar en uitbreidbaar, 2 stopcontacten met 1 afstandsbediening , B08PYFH3MQ
2x Ongebruikt, ok, DEWENWILS Draadloze stopcontacten met afstandsbediening, 30 m bereik, draadloze stopcontacten 2300 W, programmeerbaar en uitbreidbaar, 2 stopcontacten met 1 afstandsbediening , B08PYFH3MQ
2x Ongebruikt, ok, DEWENWILS Draadloze stopcontacten met afstandsbediening, 30 m bereik, draadloze stopcontacten 2300 W, programmeerbaar en uitbreidbaar, 2 stopcontacten met 1 afstandsbediening , B08PYFH3MQ
2x Ongebruikt, ok, DEWENWILS Draadloze stopcontacten met afstandsbediening, 30 m bereik, draadloze stopcontacten 2300 W, programmeerbaar en uitbreidbaar, 2 stopcontacten met 1 afstandsbediening , B08PYFH3MQ