8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, beschadigde verpakking , Microscoopstatief Aluminiumlegering Microscoopondersteuning Digitale microscoopstatief Verstelbare ondersteuning Tafelmicroscoop Statiefbeugelhouder, industriële digitale microscoop C-montagehouder , B07R7KWTF8
Ongebruikt, ok, Bench Vice 125 mm Clamp, Parallel Vice Table Vice with Anvil 360° Rotatable Vice Heavy with Protective Jaws, for Workbench Workshop Weight 6 kg , B09MDBW27C