Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde koffer n Mini Cordless Chainsaw, 6 Inch Electric Chainsaw with 2 Batteries and 2 Chains, 16.8 V One-Handed Chainsaw , B09G9Q5MX2