Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Ongebruikt, telescopische slimme ondersteuning tot max 290cm ean 4006885404205
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ean 4005176934278
Plm 3 items, 2x ontkalkers voor boiler (1x gebruikt 1x ongebruikt) + 1x omhuizing waterfilter
Ongebruikt, chrome, 4005176929106 beschadigde geopende doos
Ongebruikt, 4005176875595, beschadigde geopende doos
Ongebruikt; ean 4005176890048, douchepijp, beschadigde doos