Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Ongebruikt, getest en werkend, 22cm diameter, 4082300768930
Ongebruikt, getest en werkend, miniem krasje zijkant scherm, 4988028368813
Ongebruikt, ok, gepaste bandenmaten zie foto , ean 3760035010234
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, ok, ean 9311446293644
1x Glas gebarsten, 1x connectoren afgeknipt, polycristalline 100W, werking niet getest Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Niet getest Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ean 4005176934278
Plm 3 items, 2x ontkalkers voor boiler (1x gebruikt 1x ongebruikt) + 1x omhuizing waterfilter
Ongebruikt, chrome, 4005176929106 beschadigde geopende doos
Ongebruikt, 4005176875595, beschadigde geopende doos
Ongebruikt; ean 4005176890048, douchepijp, beschadigde doos
Ongebruikt, incl batterijen div kleuren ,