Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ean 4005176934278
Ongebruikt, 4005176875595, beschadigde geopende doos