Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ean 4005176934278
Plm 3 items, 2x ontkalkers voor boiler (1x gebruikt 1x ongebruikt) + 1x omhuizing waterfilter
Ongebruikt, chrome, 4005176929106 beschadigde geopende doos
Ongebruikt, 4005176875595, beschadigde geopende doos
Ongebruikt; ean 4005176890048, douchepijp, beschadigde doos
Gebruikt en watersporen, ean 9427073205834n beschadigde wateraanvoerslang en klein deukje bovenaan, in metaal Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, transportschade doos met deuk in kolom en kleine spot bovenaan, ean 9427073208545 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, wit, getest en werkend, 35616215048920 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Wenko douchewisser vacuumock, Roca Soapdispenser, kleefbaar handvat RVS
Ongebruikt, getest en werkend, ean 8427950304460