Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Getest en werkend, gebruikssporen, ean 8435128277522
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Ongebruikt, stop en moeren om handvat vast te maken ontbreken
Getest en werkend, ratelend geluid, schade zijkant
Getest en werkend, handvat afgebroken bovenaan, lichte gebruikssporen
Gebruikt, getest en werkend, motor maakt meer lawaai dan normaal
Ongebruikt, getest en werkend, 5035048705216
Intensief gebruikt, getest en werkend
Gebruikssporen, getest en werkend, 8016287517584
Gebruikt, toestel toont geen meter dus toestel waarschijnlijk na te zien, accessoires inbegrepen
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490