Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Ongebruikt, getest en werkend, miniem krasje zijkant scherm, 4988028368813
Ongebruikt, ok, gepaste bandenmaten zie foto , ean 3760035010234
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, ok, ean 9311446293644
Gebruikt en watersporen, ean 9427073205834n beschadigde wateraanvoerslang en klein deukje bovenaan, in metaal Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, transportschade doos met deuk in kolom en kleine spot bovenaan, ean 9427073208545 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, wit, getest en werkend, 35616215048920 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Wenko douchewisser vacuumock, Roca Soapdispenser, kleefbaar handvat RVS
Ongebruikt, getest en werkend, ean 8427950304460