Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
1x Real cable 7,5m ULTRA PLAT zwart, 24K vergoud, 12,3 GBps + 1x prilewire HDMI 2meter, met vergulde contacts
LED zaklamp , usb lader, op te laden via USB of via Draai-hendel, nieuw in doos
5x 38tablets, nieuw, powerful clean with active oxygen
BS1307A, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
BS1307A, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend, elementen los in doos
Sylvan mdv-101, ongebruikt, getest en werkend, watersporen in tank vna het testen
afmeting per stuk 150x250cm met ringen, ongebruikt, effen structuur