Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
Hero, marineblauw, trolley met zwenkwielen en cijferslot, ongebruikt, kleine witte vlek op voorkant
Bluestar, zwart + teksten, trolley met zwenkwielen en cijferslot , ongebruikt
Hero, champagne, Small + medium, trolleys met wzenkwielen en cijferslot, ongebruikt
bluestar , lichtblauw, small+medium+large, trolleys met zwenkwielen en cijferslot, ongebruikt
bluestar, zilver, trolley met zwenkwielen en cijferslot, ongebruikt
bagstone, pearl blauw, trolleys met zwenkwielen en cijferslot, ongebruikt, small+medium+large
Hero, zwart, smal+medium+large, trolley met wielen en cijferslot, ongebruikt
Bluestart, bruin, small+medium+large, trolleys met wielen en cijferslot, ongebruikt
studio apostroff, gebruikssporen rondom, medium hadnvat bovenaan ontbreekt, small+medium+large
ongebruikt, verpakking deels beschadigd
opblaasbare zetel, om te vormen tot opblaabed, intex, iets vuil, geen verpakking
opblaasbare zetel, om te vormen tot opblaabed, intex, in doos