Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
pradel heritage, 3 x set van 3 verschillende kleuren, nieuw
getest en werkend, ongebruikt, engelse stekker met gratis adaptor
2x brabantia bewaarcontainer ongebruikt, lichte beschadigingen + 1x cake doos rond blik, ongebruikt
om onder machine te plaatsen, meest gangbare pads passen, ongebruikt
ongebruikt, WG-2495, baby en moeder weegschaal, BT 4.0
lichte gebruiksspore, getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor
classic cream kettle, getest en werkend, sporen die duiden op eenmalig gebruik, engelse stekker met gratis adaptor
family, gebruikssporen, getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor
andrew james filter coffee maker, gebruikssporen, getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor
russelhobbs mode red kettle, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor
6,5l sear and stew slow cooker, getest en werkend, ongebruikt, engelse stekker met gratis adaptor
lichte gebruikssporen, getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor
ongebruikt, getest en werkend, handvat deels afgebroken geen ffect op werking, engelse stekker met gratis adaptor