Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt,
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt, doos beschadigd
3x16pods, nieuw, plastic dozen kunnen beschadigd zijn
5x 38tablets, nieuw, powerful clean with active oxygen
Sylvan mdv-101, ongebruikt, getest en werkend, watersporen in tank vna het testen
handgemaakt in india , nieuw, turquoise en yellow
handgemaakt in india, nieuw, coral pink en paars
handgemaakt in india, nieuw, dark red met kakhi
handgemaakt in india, nieuw, yellow en pink