Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor, ongebruikt
Robusta Forceclean floor pro , 22,2V Lithium batterij, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
waterproof en anti-schok bluetooth speler, limited edition Fleurs Bleues
Ion technologie, 2300W, ongebruikt, geopende doos, model HPS920
Drone compleet pakket, Drone met camera + afstandsbediening + 3D-bril voor gsm, ongebruikt
met ringen , zware geweven 95% verduisterend, isolerend en geluidsdempend, per gordijn 300x250cm
ongebruikt, android, Goclever Rugged Series , Quantum 500 Steel ,
ongebruikt in gesloten verpakking, wireless IP camera, 360 graden groothoeklens, draai en tilt via app, bekijk via app, IR LED nightvision, bewegingsdetectie
ongebruikt in gesloten verpakking, 3200DPI, voor rechterhand, optical, merk CSL
turbo silence 22,2 V Li-ion, sporen 1 item die duiden op eenmalig gebruik.
BS1307A, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
nieuw, hanglamp met Planes Print, blauw, 34cm diameter
Sure shut axis, verpakking geopend, volledig, ongebruikt, breedte 78tot82cm, zonder boren, wit
Easy fit plus deluxe, verpakking geopend, volledig, ongebruikt, breedte 76tot82cm, zonder boren,wit
bemyside , ongebruikt, doos beschadigd, plooibare bedrand 50x100cm
ongebruikt, luchtbed met geintegreerde slaapzak, kleur grijs/rood