Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt,
GSX10, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend, volledig
strijken met stoom, calor access steam minute, Dampborstel DR7000, ongebruikt, watersporen in tank van het testen, getest en werkend
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt, doos beschadigd
3x16pods, nieuw, plastic dozen kunnen beschadigd zijn
5x 38tablets, nieuw, powerful clean with active oxygen