Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
handgemaakt in india , nieuw, turquoise en yellow
handgemaakt in india, nieuw, coral pink en paars
handgemaakt in india, nieuw, dark red met kakhi
handgemaakt in india, nieuw, yellow en pink
1x Deglon fromage silex premium mesblad 13cm stainless steel, 1x Deglon Boning knife mesblad 14cm stainless steel, 1x zeef fackelmann diam 6cm
opblaasbare zetel, om te vormen tot opblaabed, intex, iets vuil, geen verpakking
240x220 + 2 kussenslopen 63X63, 100% katoen , nieuw,
OranguCooClock, sam Monkey, getest en werkend, wijzers ietwat geplooid, ongebruikt
soep, stoom, langzaam koken, weegschaal, blender, gebruikssporen, getest en werkend