Gecontroleeerde retourgoederen getest op basisfunctionaliteit
Ongebruikt, Medium, Zwart, Knie elleboog en polsbescherming
Lichte gebruikssporen, Smakll black, Knie - elleboog-pols
Red/silver/blue nitro 768686208331, Small, Ongebruikt, KKKKleine streepbeschadiging bovenaan
Ongebruikt, 8022983071329
Ongeopend, 8022983052083
Ongebruikt, maat M, In geschenkverpaklking
Sporen van lichtgebruik, getest en werkend, deuken in hoverbal
2 Stuks, niet getest (wegens geen 4R25 batterij), 4042504312544
Ongebruikt, 0193128187699, + 2 extra flasks
Ongebruikt, 1 elastiek stuk voor dichttrekken hoofdeinde : 8422936799766