Gecontroleeerde retourgoederen getest op basisfunctionaliteit
Minieme gebruikssporen, zilver 9tassen, Zwart 12 tassen
Ongebruikt in seal, Alu, 24cm 4lt ; handvatjes lichte krasjes 8414271273247
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, volledig en ok, 4000530565457
Lichte gebruikssporen, Kleine beschadiging aan handvat, geen effect op werking volledig en ok, 4000530565457
Ongeopend, 23,5cm , 0883314602746
Ongeopend, in geschenkverpakking per stuk, Fine bone china
Ongebruikt, , Stabiel, 1 draai-knop onderste voetn spant niet op
4 gastdoekjes, 4 kleine handdoeken & 2 badhanddoeken
Geopende verpakking, 230 x 220 cm, 2x 50 x 75 cm, 5057681022253
Geopende verpakking, 200 x 200 cm, 2x 48 x 74 cm, 5056242707677
Geopende verpakking, 135 x 200 cm, 1x 50 x 75 cm
Geopende verpakking, 240 x 220 cm, 2x 63 x 63 cm, 3574386420495
Geopende verpakking, 200 x 200 cm, 2x 50 x 75 cm, 5027392392372
Geopende verpakking, 140 x 200 cm, 1x 50 x 75 cm, 5902633924225