Gecontroleeerde retourgoederen getest op basisfunctionaliteit
Stevig model niet demonteerbaar, middenstuk draait omhoog/laag; lichtbruine polyweave : afmetingen standaard 107breed205lang; met uitklap + 125cm tafelbladhoogte 75cm. 1 hoek lichte schade aan polyweave
80x185 Bladhoogte 94cm; zwarte polyweave; stevig model niet demonteerbaar
Ongebruikt, stevig model met bodem in hout, bovenkant 65x65x65H, onderaan 43x43cm
Ongebruikt, kleine beschadigingen van transport, inox, 35x35x70H
Ongebruikt, kleine transportbeschadigingen, inox, Hoogte 70 bovenaan 35x35 onderaan 22x22
2 Met lichte gebruikssporen, andere ongebruikt
Ongeopend/ Nieuw , ean 3389110790610 , Adviesprijs 6874€
Zwart, gemonteerd, lichte gebruikssporen, 7290103658441
Minieme gebruikssporen, zilver 9tassen, Zwart 12 tassen
Ongebruikt in seal, Alu, 24cm 4lt ; handvatjes lichte krasjes 8414271273247
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, volledig en ok, 4000530565457
Lichte gebruikssporen, Kleine beschadiging aan handvat, geen effect op werking volledig en ok, 4000530565457
Ongeopend, 23,5cm , 0883314602746
Ongeopend, in geschenkverpakking per stuk, Fine bone china
Ongebruikt, , Stabiel, 1 draai-knop onderste voetn spant niet op