Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Ongebruikt, 5,5lt 1000W, Amazon Basics, Deuk in zijjkant
Zeer lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, 5,5lt 1000W, Amazon Basics,
Ongebruikt, achterkant zijkant gebroken, geen effect op werking
Getest en werkend, zeer lichte Gebruikssporen, amazonbasics, zwart, + 10 standaard zakjes
Ongebruikt, deskels met beschadigingen, 8716382184666
Ongebruikt, 1 kleine box en 1 groot deksel lichte beschadigingen
Ongebruikt, Deksels kleine beschadigingen
Ongebruikt, poten ontbreken, deuk, plastic divider gebroken
Ongebruikt, getest en werkend, kleine deuk zijkant
Zwart ongebruikt, incl houten legplanken, connectoren om op elkaar te plaatsen ontbreken (zie foto) maar kunnen wel als 2 half naast elkaar geplaatst worden