Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
20lt, Ongebruikt, Getest en werkend, 1 kras bovenkant deur + 1x deuk achter/zijkant
20lt; titanium kleur, Ongebruikt, Getest en werkend enkel plastic ventilatortje maakt lawaai,
Ongebruikt, MUM 4657/08 machine + MUZ4FW3 vleesmolen + MUZ4DS4 groentensnijder; Alles Ongebruikt, Getest en werkend. Enkel de 2 doorzichtige deksel zijn gebroken, apart verkrijgbaar ; niet originele vrepakking
Lichte krassen op behuizing, zakken niet in de doos; Getest en werkend
Ongebruikt, set van Alessi waarbij Glas shaker ontbreekt + shaker brandless
Ongebruikt, deksel aeternum28cm; ibili22cm + pyrex 1,4lt met beschadiging/splinter deksel
Ongebruikt; 2x leisteen bord + 1 set cheese-knife set slechts 3 items in
Coating beschadigd op meerdere plaatsen
Ongebruikt, Getest en werkend, 1000w 1,0lt; zwart
Getest en werkend, duidelijke Gebruikssporen, grijs
Getest en werkend, Gebruikssporen, 21,6V Li ; VCH9832 ; ean 4013833028871
Getest en werkend, Gebruikssporen ean 5011773056076
Ongebruikt, met 15 bakprogramma's 550W, Amazon Basics