Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
120x65x51cm;Ongebruikt, doos met lichte beschadiging, product ok; merk Flamingo
Ongebruikt, incl deksel; max 20,000lt of 10,000 ( koi bezetting) , filter werkt met K1 Kaldness
Getest en werkend, Inox kom, spatdeksel en 1 klopaccessoire Ontbreken
Ongebruikt, 1 dopje van de alessi set ontbreekt ; Girotondo design KingKong
Kleur Flint oyster, Ongebruikt; 3,5l LS2532-307FSS
Ongebruikt, 1 kras op de achterzijde blok
Heel lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, 4009209305530
Hhlifestyle, alle vuren, Ongebruikt, 20,24,28cm diam, speciale vormen
Ongebruikt, amazon basics MU-BL5001AW4 met pro blend technology, silver
Ongebruikt, kleur platinum, kleine deuk boven voetpedaal + lichte kras deksel van opensnijden doos
Fiammetta Ongebruikt, Rainbow Gebruikssporen, geen verpakking
Ongebruikt, 18/10 stainless teel ean 8014808659812
Ongebruikt, 18pcs; 1 bord met blister op rand, ean 8029121906567
Ongebruikt, 18pcs; 1 groot bord blister op rand, eqn 8029124077677
1x 7,5lt infuser kitchencraft Ongebruikt + tankpomp met Gebruikssporen
Getest en werkend, zeer lichte Gebruikssporen, amazonbasics, zwart, + 10 standaard zakjes