Verkoop wegens stopzetting
Door een miscommunicatie werd er 21% btw gerekend op de toewijsprijs, terwijl dit niet van toepassing is. Er dient enkel 21% btw betaald te worden op de 17% kosten. Om deze reden wordt de veiling een 12-tal dagen verlengd. Onze excuses voor het ongemak.
opm: geen heftruck aanwezig op de afhaaldag
1e inschrijving: 22/2017
Inhoud: 2143cc
Vermogen: 105 kw
Km: 75.650
Inschrijvingsbewijs: aanwezig
GA: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm 6b
gekeurd tem 2024
Opgelet : inrichting NIET inbegrepen - is een apart lot nr
type 124T
1e inschrijving 1992
Inhoud: 2497cc
Vermogen: 66 kw
Km: 311.048
Inschrijvingsbewijs aanwezig
Gelijkvormigheidsattest: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm: 2
Gekeurd tem 2025
Opm : voertuig werd volledig gerestaureerd en nagezien in 2021
geremd, dubbelas, buitenmaat: 3100x1600x1600, bache aanwezig, nog niet ingeschreven ( roos inschrijvingsformulier aanwezig)
type: E4, 750kg
ongeremd
Inclusief stelling ( loopbrug, 18 verbindingsstukken, 6 verhoogstukken + wielen )
Boorddocumenten aanwezig
binnenmaat aanhangwagen: 2500x1300
Deze combinatie bevat kavels 1 en 187 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).