Schrijnwerkerij Restyling Projects

3095

Verkoop wegens stopzetting

Door een miscommunicatie werd er 21% btw gerekend op de toewijsprijs, terwijl dit niet van toepassing is. Er dient enkel 21% btw betaald te worden op de 17% kosten. Om deze reden wordt de veiling een 12-tal dagen verlengd. Onze excuses voor het ongemak.

opm: geen heftruck aanwezig op de afhaaldag

Industrielaan 2
8810 Lichtervelde
Industrielaan 2
8810 Lichtervelde
Aantal kavels:
188 kavels
Startbod:
€ 5000
€ 16000
Kavel nr:

1e inschrijving: 22/2017
Inhoud: 2143cc
Vermogen: 105 kw
Km: 75.650
Inschrijvingsbewijs: aanwezig
GA: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm 6b
gekeurd tem 2024

Opgelet : inrichting NIET inbegrepen - is een apart lot nr

Startbod:
€ 250
€ 4300
Kavel nr:

type 124T
1e inschrijving 1992
Inhoud: 2497cc
Vermogen: 66 kw
Km: 311.048
Inschrijvingsbewijs aanwezig
Gelijkvormigheidsattest: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm: 2
Gekeurd tem 2025

Opm : voertuig werd volledig gerestaureerd en nagezien in 2021

Startbod:
€ 250
€ 1501
Kavel nr:

geremd, dubbelas, buitenmaat: 3100x1600x1600, bache aanwezig, nog niet ingeschreven ( roos inschrijvingsformulier aanwezig)

Startbod:
€ 250
33
€ 1900
Kavel nr:

type: E4, 750kg
ongeremd
Inclusief stelling ( loopbrug, 18 verbindingsstukken, 6 verhoogstukken + wielen )
Boorddocumenten aanwezig
binnenmaat aanhangwagen: 2500x1300

Startbod:
€ 40
€ 170
Kavel nr:

l: 2000 & 1000, breedte: 450

Startbod:
€ 15
€ 40
Kavel nr:
69

type: RMD402DAB-BT

Startbod:
€ 100
€ 130
Kavel nr:
187

Inrichting Mercedes Sprinter

Startbod:
€ 16130
€ 16130
Kavel nr:
188

Deze combinatie bevat kavels 1 en 187 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).