8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, Lewondr Automatische kattenvoeder, 7L 2.4G WiFi hondenvoerdispenser voor huisdieren met 10s voicerecorder, getimede feeder met vergrendelingsgesp deksel, 1-10 maaltijden en 0-12 porties dagelijks voor klein/middelgrote huisdieren, zwart, B09FJYN84Z
Ongebruikt, ok, Lewondr Automatische kattenvoeder, 7L 2.4G WiFi hondenvoerdispenser voor huisdieren met 10s voicerecorder, getimede feeder met vergrendelingsgesp deksel, 1-10 maaltijden en 0-12 porties dagelijks voor klein/middelgrote huisdieren, zwart, B09FJYN84Z
Ongebruikt, ok, Hey-brother Krabpaal, stabiele kattenboom voor grote en kleine katten, kattenkrabpaal met krabplank, hangmat, XXL kattenmand, lichtgrijs EMPJ010W
Ongebruikt, ok, Hey-brother Krabpaal, 113cm Kattentoren met krabplank, beige MPJ009M, B0915D368M
Ongebruikt, ok, YOUMI Kat krabpaal, cactus krabpaal, sisaltouw, klimboom speelgoed voor katten, met sisalbak (klein) , B09H6LJ549 , 49 x 30 x 52 cm. Diameter stang: 6 cm
Ongebruikt, ok, Meipire kattenkrabplank, anti-kras paddenstoel & simulatie gazon voor huisdieren (roze) , B08NC8KVVS
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Meipire kattenkrabplank, anti-kras paddenstoel & simulatie gazon voor huisdieren (bruin) , B08NCYTKZN
Ongebruikt, ok, Looxmeer universele achterbankhoes voor honden, waterdichte beschermhoes met kijkraampje en opbergzak voor auto en SUV , B07WZLR25Z
Ongebruikt, ok, Meikuler Cat Litter Box Large foldable, B08PBXJ9KC
Ongebruikt, ok, Sunnykud Huisdier Tent Tipi Met Pet Bed 60x60x70cm B082XY7DPZ
Ongebruikt, ok, Sunnykud Huisdier Tent Tipi Met Pet Bed 60x60x70cm B082XY7DPZ
Ongebruikt, ok, Sunnykud Huisdier Tent Tipi Met Pet Bed 40x40x50cm B082XYPPY6
Ongebruikt, ok, DELOMO huisdierdraagtas , draagtas met schouderriem, opvouwbare draagtas voor hond en kat tot 10 kg, met zachte matras, transporttas voor vervoer met trein, auto of vliegtuig, B09XB4SL7X
Ongebruikt, ok, DELOMO huisdierdraagtas , draagtas met schouderriem, opvouwbare draagtas voor hond en kat tot 10 kg, met zachte matras, transporttas voor vervoer met trein, auto of vliegtuig, B09XB4SL7X
Ongebruikt, ok; PETTOM Voerbak Voor Honden (2 x 1,8 L), Voerbakhouder Voor Grote Honden, Verstelbare Hoogte, Roestvrijstalen Kommen Inbegrepen , B09M8BML15
Gebruikssporen, ok, Pawhut veiligheidshek voor honden in hout en staal, binnen uitschuifbaar hondenhek 104-183cm, blauw, B09NGKX847
2x Ongeopend, Herbruikbare hondentrainingsonderleggers, pee mat, 2 stuks (70 x 50 cm), super absorberend, wasbaar, antislip, 5 lagen structuur, puppypad, effectieve ontgeuring, trainingspads voor hond , B091SY8LJ6
2x Ongeopend, Herbruikbare hondentrainingsonderleggers, pee mat, 2 stuks (70 x 50 cm), super absorberend, wasbaar, antislip, 5 lagen structuur, puppypad, effectieve ontgeuring, trainingspads voor hond , B091SY8LJ6
2x Ongeopend, Herbruikbare hondentrainingsonderleggers, pee mat, 2 stuks (70 x 50 cm), super absorberend, wasbaar, antislip, 5 lagen structuur, puppypad, effectieve ontgeuring, trainingspads voor hond , B091SY8LJ6
Ongebruikt, ok, AONESY Puppy Starter Kit 24 Stuks Hondenbenodigdheden Assortimenten Hond Beginners Sets Inclusief Hond Speelgoed/Puppy Training Supplies/Hond Grooming Tool/Hond Accessoires , B0827QL26V
Ongebruikt, ok, AONESY Puppy Starter Kit 24 Stuks Hondenbenodigdheden Assortimenten Hond Beginners Sets Inclusief Hond Speelgoed/Puppy Training Supplies/Hond Grooming Tool/Hond Accessoires , B0827QL26V
Ongebruikt, ok, HAPUP Kattenwaterfontein 1,8L Kat Fontein Huisdierfontein Automatische Waterdispenser Met 3 Vervangbare Filter
Ongebruikt, ok, HAPUP Kattenwaterfontein 1,8L Kat Fontein Huisdierfontein Automatische Waterdispenser Met 3 Vervangbare Filter
Ongebruikt, ok, HAPUP Kattenwaterfontein 1,8L Kat Fontein Huisdierfontein Automatische Waterdispenser Met 3 Vervangbare Filter
Lichte gebruikssporen, filters ontbreken, ok, HAPUP Kattenwaterfontein 1,8L Kat Fontein Huisdierfontein Automatische Waterdispenser Met 3 Vervangbare Filter
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Wodondog halsband voor hondentraining, waterdichte elektrische halsband met vibratie-, geluids- en statische schokmodi, 800M afstandsbediening, rood, B09QM97Z8B
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Wodondog halsband voor hondentraining, waterdichte elektrische halsband met vibratie-, geluids- en statische schokmodi, 800M afstandsbediening, rood, B09QM97Z8B
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Wodondog halsband voor hondentraining, waterdichte elektrische halsband met vibratie-, geluids- en statische schokmodi, 800M afstandsbediening, rood, B09QM97Z8B
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H
2x Ongeopend, 304 RVS , Automatische Vee Water Kommen Rvs Dier Drinkkom met 2 stks Verstelbare Float Valve Drinker voor Ox Paarden Geiten Schapen Vee Hond Water Bowl B08VMVJH8H