8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, paars , Herefun Hoelahoep, 24 segmenten, instelbare hoelahoep, gymnastiek, cirkel met massagenoppen, 360° surround massage, hoelahoep , B08Y59NJQM
Ongebruikt, volledig, ok, GINUX® hoelahoep voor volwassenen en kinderen, verwijderbare 6-8 segmenten hula-hub-banden om te verwijderen, verstelbare hoelahoep 1,2 kg, hoelahoep voor volwassenen met springtouw, meetlint en e-book, B08QVRV8RC
Ongebruikt, volledig, ok, GINUX® hoelahoep voor volwassenen en kinderen, verwijderbare 6-8 segmenten hula-hub-banden om te verwijderen, verstelbare hoelahoep 1,2 kg, hoelahoep voor volwassenen met springtouw, meetlint en e-book, B08QVRV8RC
Ongebruikt, ok, meetlint ontbreekt, GINUX® hoelahoep voor volwassenen en kinderen, verwijderbare 6-8 segmenten hula-hub-banden om te verwijderen, verstelbare hoelahoep 1,2 kg, hoelahoep voor volwassenen met springtouw, meetlint en e-book, B08QVRV8RC
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Vanku Professioneel volleybalnet, opvouwbare volleybal, complete set voor badmintonnet, in hoogte verstelbaar, officiële standaardgrootte 9,5 m* 1 m, B09MVWW2K8
Minieme gebruikssporen, ok, BIKE HAND Fietsmontagestandaard belastbaar tot 50 kg, fietsreparatiestandaard met magnetische en 360 graden draaibare kop , B099ZLKJPC
Ongebruikt, ok, HIROLLOP Mini Bike hometrainer, arm- en beentrainer, verschillende weerstandsniveaus, pedaaltrainer voor senioren en jongens, geïntegreerde trainingscomputer, B09QPQCMF9
Ongebruikt, ok, LaLaAreal Reductoras T-shirt Vest Neopreen Compressie Sauna voor Fitness Tummy Controle Corset, 653437822938
Ongebruikt, ok, NEENCA-kniebrace, kniecompressiemouwsteun met patellagelkussen en zijveerstabilisatoren, medische kniebeschermer voor hardlopen, meniscusscheur, artritis, gewrichtspijnverlichting, ACL, herstel van blessures, B08DTW4ZXT
Ongebruikt, ok, NEENCA-kniebrace, kniecompressiemouwsteun met patellagelkussen en zijveerstabilisatoren, medische kniebeschermer voor hardlopen, meniscusscheur, artritis, gewrichtspijnverlichting, ACL, herstel van blessures, B08BHYC1WX
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, NEENCA Kniesteun S, gecomprimeerde kniebandage met patella gelpads & veer zijstabilisatoren, medische kniebeschermers voor hardlopen, meniscusscheuren, artritis, gewrichtspijn, ACL, herstel, B0867SKSSX
Ongebruikt, ok, CAMBIVO - 5 paar compressiesokken voor dames en heren, sportcompressiesokken, B08CV6946Y
Ongebruikt, ok, Cambivo 6 paar compressiesokken voor heren en dames, hardloopsporten, vliegen, reizen, zwart/blauw, XXL, B08CV7VQJQ
Ongebruikt, ok, KemiMoto Motorhandschoenen M, motorhandschoenen voor heren met harde enkelbescherming, ademende sporthandschoenen voor heren en dames, voor motorrijden, fietsen, scooters, B07GB8B5LQ
Ongebruikt, ok, KemiMoto CE-goedgekeurde motorhandschoenen M, ademende touchscreen-handschoenen met volledige vinger voor motorrijden, ABS-beschermende scooterhandschoenen, antislip motorhandschoenen voor heren en dames, B07V1GBNT9
Lichte gebruikssporen, ok, KemiMoto winter motorhandschoenen XL, motorhandschoenen winter, CE 2KP geteste motorhandschoenen, touchscreen handschoenen, waterdicht, voor motoren, skiën, scooters, B075ZR2724
Ongebruikt, ok, KemiMoto Motorhandschoenen L, zomerse motorhandschoenen voor dames met touchscreen, harde knokkelbescherming, extra sporthandschoenen voor complete vingers voor scooters, motorfietsen, scooters, buitenactiviteiten, B08F1SWCSN
Ongebruikt, ok, FREE SOLDIER Waterdichte Winterhandschoenen M/L, Thermische Sneeuw Ski Snowboard Fietsen Sneeuwscooter Warme Wanten Handwarmer 3M Thinsulate Geïsoleerde Handschoenen, B09MKMTGMB
Ongebruikt, ok, Kuangmi Sport Schouderbrace Dubbel Verstelbaar Zwart, M
Ongebruikt, ok, Welhero® slimme hoelahoep voor volwassenen met toonbank en eco-tas - verstelbare maat H2 55-123 cm en gewichtsintensiteit hoelahoep voor gewichtsverlies en fitness, B088NC7F9K
Ongebruikt, ok, volledig, ALPHA CAMP Draagbare Pluche Dorm Maanschotel Grijs Stoel met Draagtas - Oversized Ondersteuning 160 kg, B083DR22J9
Ongebruikt, volledig, ok, Icelus Automatras SUV Luchtbed Opblaasbare Camping Bed Combinatie voor de Verplaatsbare Auto Achterbank Dikkere Suitcaseback Luchtbed, B099DR5J81
Ongebruikt, ok, JABASIC Dames wandelschoenen maat 42, ademend mesh, sportieve outdoor sneakers, zwart/grijs, maat 42, B07M7ZK7KB