8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
2x Gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
2x Ongebruiikt, getest en werkend, de machines kunnen resten vertonen van het testen , resterende rookvloeistof) Morfit Mistmachine, 500 W, rookmachine met 2000 CFM nevel, 3 standen, led-kleurlampen, bekabelde rookmachine, B08N67ZDMR
2x Ongebruiikt, getest en werkend, de machines kunnen resten vertonen van het testen , resterende rookvloeistof) Morfit Mistmachine, 500 W, rookmachine met 2000 CFM nevel, 3 standen, led-kleurlampen, bekabelde rookmachine, B08N67ZDMR
2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Foscam babyfoon draadloze videocamera 1080P originele versie, B0B1D668RF
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Foscam babyfoon draadloze videocamera 1080P originele versie, B0B1D668RF
Ongebruikt, getest en werkend, Babyfoon met camera, videobabyfoon, 3,2 inch LCD-scherm, VOX-functie, intercomfunctie, temperatuurbewaking, nachtzicht en slaapliedspeler, oplaadbaar, B098X6PBCG
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Babyfoon met camera, videobabyfoon, 3,2 inch LCD-scherm, VOX-functie, intercomfunctie, temperatuurbewaking, nachtzicht en slaapliedspeler, oplaadbaar, B098X6PBCG
4x Ongeopend, YEARONAN opbergmand, opbergdoos, houten handvatontwerp, milieuvriendelijk handwerk, multifunctionele opslagcontainer, ladekast, slaapkamer, gastenkamer, wit 36X22X18 (cm) , B09WTJ2SHG
4x Ongeopend, YEARONAN opbergmand, opbergdoos, houten handvatontwerp, milieuvriendelijk handwerk, multifunctionele opslagcontainer, ladekast, slaapkamer, gastenkamer, wit 36X22X18 (cm) , B09WTJ2SHG
4x Ongeopend, YEARONAN opbergmand, opbergdoos, houten handvatontwerp, milieuvriendelijk handwerk, multifunctionele opslagcontainer, ladekast, slaapkamer, gastenkamer, wit 36X22X18 (cm) , B09WTJ2SHG
4x Ongeopend, YEARONAN opbergmand, opbergdoos, houten handvatontwerp, milieuvriendelijk handwerk, multifunctionele opslagcontainer, ladekast, slaapkamer, gastenkamer, wit 36X22X18 (cm) , B09WTJ2SHG
4x Ongeopend, YEARONAN opbergmand, opbergdoos, houten handvatontwerp, milieuvriendelijk handwerk, multifunctionele opslagcontainer, ladekast, slaapkamer, gastenkamer, wit 36X22X18 (cm) , B09WTJ2SHG
4x ongeopend, LIPAVI C20 Sous Vide Container - 25L - Crystal Clear and strong Polycarbonate , B014U596GO
4x ongeopend, LIPAVI C20 Sous Vide Container - 25L - Crystal Clear and strong Polycarbonate , B014U596GO
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Lonpoo Draagbare cd-radio, voor kinderen, Bluetooth, Boombox, stereo, luidspreker, connectiviteit, ingang USB/AUX / hoofdtelefoonuitgang (zwart 02), B07P93QS5N
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Lonpoo Draagbare cd-radio, voor kinderen, Bluetooth, Boombox, stereo, luidspreker, connectiviteit, ingang USB/AUX / hoofdtelefoonuitgang (zwart 02), B07P93QS5N
Ongeopend, LED Starry Sky Projector, Cshare Night Light Galaxy Projector, Starry Light with Remote Control/Rotating Water Waves/Colour Changing Music Player, B09LD2V8ZW
Ongeopend, LED Starry Sky Projector, Cshare Night Light Galaxy Projector, Starry Light with Remote Control/Rotating Water Waves/Colour Changing Music Player, B09LD2V8ZW
Ongeopend, Gobe ND grijsfilter Kit 67mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PSJLZJD
Ongeopend, Gobe ND grijsfilter Kit 67mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PSJLZJD
Ongeopend, Gobe ND grijsfilter Kit 67mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PSJLZJD
Ongeopend, Gobe ND Filter Kit 62mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PP3DP6F
Ongeopend, Gobe ND Filter Kit 62mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PP3DP6F
Ongebruikt, volledig, ok, Emart foto-videostudio, 3 m, verstelbare achtergrondstandaard met draagtas, B00MTF6ZVC
Ongebruikt, volledig, ok, Emart foto-videostudio, 3 m, verstelbare achtergrondstandaard met draagtas, B00MTF6ZVC
Ongebruikt, volledig, ok, Emart foto-videostudio, 3 m, verstelbare achtergrondstandaard met draagtas, B00MTF6ZVC
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RALENO Softbox continu licht softboxen set van 2, studiolamp fotostudio kit fotolicht softbox met 85W 5500 K fotolamp statief draagtas, B07FNJTYKS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RALENO Softbox continu licht softboxen set van 2, studiolamp fotostudio kit fotolicht softbox met 85W 5500 K fotolamp statief draagtas, B07FNJTYKS
Ongebruikt, getest en werkend, 1 kit ontbreekt, ok, RALENO Softbox continu licht softboxen set van 2, studiolamp fotostudio kit fotolicht softbox met 85W 5500 K fotolamp statief draagtas, B07FNJTYKS
Ongebruikt, ok, RALENO Photo Studio Kit 50 x 50 x 50 cm Professional Super Bright Photo Box with 50 W / 5500 K / 92 CRI Adjustable Light Including 4 PVC Backgrounds (Pure Black/Grey/Orange/White) , B07SPBCCTH
Ongebruikt, getest en werkend, RALENO Fotostudio set 60 x 58 x 58 cm professionele superheldere fotobox met 50W 5500K instelbaar licht incl. 4 PVC-achtergrond (puur zwart/grijs/oranje/wit), B09W8V36DS