Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Lonpoo Draagbare cd-radio, voor kinderen, Bluetooth, Boombox, stereo, luidspreker, connectiviteit, ingang USB/AUX / hoofdtelefoonuitgang (zwart 02), B07P93QS5N
Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS
Ongeopend, ok, BellaGesundheit Solar Radio, AM/FM Portable Crank Radio, Dynamo Emergency Radio with 4000 mAh Rechargeable Battery, LED Torch, SOS Alarm, B08B33VRVC