Ongebruikt, Verpakking licht beschadigd, OS Oak & Steel England Slakommenset, 11-delig, roestvrij staal, stapelbaar, 4 verschillende groottes met 1 XXL-mengkom, 4 deksels en 3 rasp-inzetstukken, B0756FYLYQ
Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS
Ongeopend, BerlingerHaus BH-9138 700W electric panini Grill Bistecchiera , no stick coating, B08P53VN9Q
Ongebruikt, ok. Laken thermoskan voor 1L roestvrijstalen bevat 2 binnencontainers, B00UG93LJM