Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Gebruikssporen, getest en werkend, lader ontbreekt, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Ongeopend, licht beschadigde doos, Kappers wastafelhaarwasbak , mobiel, in hoogte verstelbaar 92,5 ~ 127 cm, 48 x 47,5 x 22 cm, zwart, B09DY9M4PB
Ongeopend, Professionele tondeuse, draadloze elektrische haartrimmer, precisietrimmer met led-display, USB-opladen, waterdicht, trimmer met 3 geleidingskammen (LCD-upgrade-versie) , B07MC9YDG4
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, SUPRENT Professionele heren-tondeuse, elektrische haarsnit, draadloze super batterij, oplaadbaar, baardtrimmer set met kammen, B08V8TZPBN
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, kam en 1 lader ontbreken, SUPRENT Professionele heren-tondeuse, elektrische haarsnit, draadloze super batterij, oplaadbaar, baardtrimmer set met kammen, B08V8TZPBN
Ongebruikt, volledig, ok, TRU BARBER Professionele tondeuse REVO voor kapper en kapster, MOTOR 6500 RPM met kapperskammen. Tondeuse, B09F73DVMS