8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongeopend, ok, GEYUEYA Home Led-vloerinbouwverlichting voor buiten, RGBW (RGB+warm wit Bluetooth DC12V 0,6W Ø31mm IP67 LED terrassen inbouwspots voor binnen en buiten, 30 stuks fitting D31 mat glas, , B08Q3Q39Z7
Ongeopend, beschadigde verpakking, Kit van 10x inbouwpot 9 W 700 lm WiFi LED i RGBWC (RGB + koud wit + warm wit) plafondlamp (12cm diam), + touchscreen + smart bridge ; Bluetooth mesh plafondverlichting inbouwlamp , B081Q7P7LF