Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongeopend, beschadigde doos, product ok, Genmitsu 3020-PRO MAX CNC-frees/graveermachine voor metaal, hout enz., GRBL-bediening, met eindschakelaars en noodstop, XYZ werkbereik 300 x 200 x 72 mm , B09KTV13TY