Ongebruikt, ok, MCTECH® Douchekruk, douchestoel, badkruk, in hoogte verstelbaar, 360 graden draaibaar, douche-hulp, douchestoel van aluminium en kunststof B0713XHPLD
Ongebruikt, volledig, ok, Cecipa keukenkraan met intrekbare douchekopslang, 360° draaibare keukenkraan, met 2 functies voor warm en koud water voor de keuken, B07QMMKZ4D
Ongebruikt, ok, Hausprofi douchekop regendouche 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9
Ongeopend, beschadigde verpakking, MORADO Thermostatische Douche Mengkraan, Thermostatische Douchekraan met 3/4" G Top Outlet en 1/2" G Bodemuitlaat, Vierkante Vorm, Messing, Chorme Afgewerkt, Wandmontage , B09KKKXL8X
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, MORADO Thermostatische Douche Mixer Bar met Top Outlet 3/4" G en Bottom Outlet 1/2 "G, Douche Mengkranen, Ronde Vorm, Messing, Chorme Afgewerkt, Wandmontage, B09KLCWD86
Ongebruikt, niet getest, Mini doorstroomboiler, elektrische boiler, 220 V, constante temperatuur, tank 5500 W, doorstroomboiler, douche, B0B5DM692R
Ongebruikt, ok, verpakking licht beschadigd, Umi. Essentials Shower System with Thermostat Rain Shower Set Shower Column with Adjustable Shower Rail / Hand Shower / Shower Head, B07MTWFXZ8 , Chroomkleurig
Ongebruikt, volledig, ok, Ybaymy Wandsteungreep roestvrij staal douche toilet handvat toilet badkamer steungreep inklapbare handgreep antislip wandmontage voor gehandicapte ouderen geribbelde veiligheid gehandicapte handgrepen, B08PPC4FBJ
Ongebruikt, vijzen en pluggen ontbreken, ok, Ybaymy Wandsteungreep roestvrij staal douche toilet handvat toilet badkamer steungreep inklapbare handgreep antislip wandmontage voor gehandicapte ouderen geribbelde veiligheid gehandicapte handgrepen, B08PPC4FBJ
Ongeopend, PEALOV Douche Handgrepen, Douche Handgreep Voor Ouderen, L-vormige Badkamer Veiligheid Leuning, Antislip RVS Leuning Met Licht Ring En Lichtgevende Deeltjes 60*40cm, B09CD1X85S
Ongebruikt, volledig, ok, PGFUN doucheset met slang en houder - 5 straalsoorten regendouche douche-douchekraan doucheset met hoofddouche doucheslang voor de badkamer, douchestang met zeepschaal, B0828XPY3H
Lichte gebruikssporen, volledig, ok, PGFUN doucheset met slang en houder - 5 straalsoorten regendouche douche-douchekraan doucheset met hoofddouche doucheslang voor de badkamer, douchestang met zeepschaal, B0828XPY3H
Ongeopend, Elektrische doorstroomboiler, mini 5500 W, instant boiler, IPX4 waterdicht, met led-display en douchekop, thermostatische doorstroomboiler, voor badkamer, keuken, EU-stekker, 220 V, B0BD52NNDW
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, , ok, Artbath 12 inch regendouchekop set vierkant roestvrij staal douchelichaam extra grote spary wand- of plafondmontage vaste douchekop, chroom, B01I8AVE5S
Ongeopend, MAGT douchekop regendouche douchekop 3 kleuren LED (groen = koud, blauw = lauw, rood = warm ), ca 13cm vierkant , geen batterijen nodig, B07V6P7FMN
Ongeopend, licht beschadigde doos, Douchekop, douchekop 260 mm, premium doucheset massagedouche voor spa (chroom), B08SLB2BWG