Ongebruikt, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R
Ongeopend, beschadigde verpakking, DAPSET-EU Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2