8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt , Tevlaphee Universal Wheel Lock Heavy Duty Security Trailer Wheel Lock Tires Anti Theft for Car SUV Boat Motorcycle Golf Cart Great Deterrent Bright Color with 3 Keys (Red-Yellow) , B08QCMMDL5
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt , Tevlaphee Universal Wheel Lock Heavy Duty Security Trailer Wheel Lock Tires Anti Theft for Car SUV Boat Motorcycle Golf Cart Great Deterrent Bright Color with 3 Keys (Red-Yellow) , B08QCMMDL6
Ongeopend, beschadigde verpakking, DAPSET-EU Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2
Ongebruikt, Vihir helm voor volwassenen, skaterhelm, E-scooter, BMX, fietshelm, heren en dames, sporthelm voor mannen en vrouwen, zwart, CE. B07Q2RDTF4
Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M
Ongebruikt, zwart, SMall , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head Small) Black , B01DG5L43M
Ongebruikt, zwart,medium , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for HeadMedium Black , B01DG5L43M
Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M
Ongebruikt, ROZE helm, Step/Skateboard/Skate Beschermingsset met Helm Helm met 6 stks Elleboog Knie Pols Pads voor Kids BMX/Skateboard/Scooter; B01DG5L1FI
Ongebruikt, ROZE helm, Step/Skateboard/Skate Beschermingsset met Helm Helm met 6 stks Elleboog Knie Pols Pads voor Kids BMX/Skateboard/Scooter; B01DG5L1FI