8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt , Tevlaphee Universal Wheel Lock Heavy Duty Security Trailer Wheel Lock Tires Anti Theft for Car SUV Boat Motorcycle Golf Cart Great Deterrent Bright Color with 3 Keys (Red-Yellow) , B08QCMMDL5
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt , Tevlaphee Universal Wheel Lock Heavy Duty Security Trailer Wheel Lock Tires Anti Theft for Car SUV Boat Motorcycle Golf Cart Great Deterrent Bright Color with 3 Keys (Red-Yellow) , B08QCMMDL6
Ongeopend, beschadigde verpakking, DAPSET-EU Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2
Ongebruikt, ok, Messi PSG No.30 Jersey - Lionel Messi Paris Saint Germain 2021-2022 Thuis Weg,Jersey suit,kids maat 22, 120-130cm , B09Y22FQP3
Ongeopend, XFGIRLS Eendelige balletpak zonder mouwen,4A = 3tot 4jaar zie foto voor afmetingen, , gymnastiek, B09KN56XCZ
Ongeopend, XFGIRLS Eendelige balletpak zonder mouwen,4A = 3tot 4jaar zie foto voor afmetingen, , gymnastiek, B09KN56XCZ
Ongeopend, XFGIRLS Eendelige balletpak zonder mouwen,4A = 3tot 4jaar zie foto voor afmetingen, , gymnastiek, B09KN56XCZ
Ongeopend, XFGIRLS Eendelige balletpak zonder mouwen,4A = 3tot 4jaar zie foto voor afmetingen, , gymnastiek, B09KN56XCZ
Ongeopend, XFGIRLS Eendelige balletpak zonder mouwen,4A = 3tot 4jaar zie foto voor afmetingen, , gymnastiek, B09KN56XCZ