Ongebruikt, kleine beschadiging zie foto, 70x140
Ongebruikt, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R