Ongebruikt, XZENT X-RVC290 Achteruitrijcamera voor FIAT Ducato, integratie in het remlicht, hoogwaardige CMOS-sensor, ook perfect voor campers ; B08THZWFW3
Lichte gebruikssporen, volledig, Hikity 7 Inch Touchscreen Android 10 Car Radio with Sat Nav for Fiat 500 (2016-2019), RDS Car Radio Bluetooth with FM WiFi GPS, Car Radio Touch Display with USB BT SWC Mirror Link + Canbus + Rear View Camera , B09STJ4ZHD
Ongebruikt, ok, TTLIFE Oplader voor elektrische voertuigen Draagbare oplaadkabel voor elektrische voertuigen Type 2 naar Type 2 IEC62196-2 Oplaadpoort voor elektrische voertuigen (32A driefasig 22KW), B08TQGWBH7
Ongeopend, beschadigde verpakking, DAPSET-EU Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2