Ongebruikt, XZENT X-RVC290 Achteruitrijcamera voor FIAT Ducato, integratie in het remlicht, hoogwaardige CMOS-sensor, ook perfect voor campers ; B08THZWFW3
Ongebruikt, kleine beschadiging zie foto, 70x140
Lichte gebruikssporen, volledig, Hikity 7 Inch Touchscreen Android 10 Car Radio with Sat Nav for Fiat 500 (2016-2019), RDS Car Radio Bluetooth with FM WiFi GPS, Car Radio Touch Display with USB BT SWC Mirror Link + Canbus + Rear View Camera , B09STJ4ZHD
Ongebruikt, ok, TTLIFE Oplader voor elektrische voertuigen Draagbare oplaadkabel voor elektrische voertuigen Type 2 naar Type 2 IEC62196-2 Oplaadpoort voor elektrische voertuigen (32A driefasig 22KW), B08TQGWBH7