8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongeopend, CYD 90 W laptop oplaadkabel universeel voor oplader Acer Aspire Dell HP Lenovo Medion Akoya Sony Notebook voeding met 8 stekkers, met 5 V 2 A USB , B097R6TXLP
Ongeopend, in 1 verpakking 2 standaards , SANRUI 2 STKS Acryl Boekenstandaard Display Ezels Magazine Rack Tablet Houder , B09LV6KMXS
Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Zenacolor Complete Art Set met Case en Table Ease, 18 Buizen van Acrylverf, 6 Verfpenselen voor Kunstenaars - 24x30cm Canvas, Gratis Spatula, B07YSNXZ36
Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Zenacolor Complete Art Set met Case en Table Ease, 18 Buizen van Acrylverf, 6 Verfpenselen voor Kunstenaars - 24x30cm Canvas, Gratis Spatula, B07YSNXZ36