Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
3649

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive (info@sibo-drive.com)

Kijkdag(en)
16/03/2024 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergsesteenweg 7
8000 Brugge
België
Afhaaldag(en)
22/03/2024 - 09:00 tot 12:00
23/03/2024 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergsesteenweg 7
8000 Brugge
België
Startdatum: 
29/02/2024 - 17:00
Einddatum: 
17/03/2024 - 19:30
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1961

Minieme gebruikssporen, ok. SRAYG handstofzuiger, batterij, draadloze handstofzuiger, 120 W zuigkracht, wasbaar HEPA-filter, draadloze mini-stofzuiger in de auto, thuis, B0C4NZT5VH

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1962

Ongebruikt, getest en werkend, ok, HeiGuno Afdichtingsapparaat voor kunststof lasapparaat, lengte

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1963

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, DriSubt 3-in-1 handstofzuiger, 96W 12000Pa draadloze handstofzuiger Krachtige mini draagbare autostofzuiger voor auto thuis trappen Dierenharen reinigen (12000 Pa),B0BVM5FKJZ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1964

Ongebruikt, ok. AMZCHEF Food Chopper met 2 snelheden - 300 W Food Chopper met 2L roestvrijstalen kom en 4 duurzame messen - Eenvoudig schoon te maken en te monteren Mini Chopper - Tijd- en ruimtebesparende Chopper, B0BD6HXZCL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1965

Lichte gebruikssporen, ok. AMZCHEF Food Chopper met 2 snelheden - 300 W Food Chopper met 2L roestvrijstalen kom en 4 duurzame messen - Eenvoudig schoon te maken en te monteren Mini Chopper - Tijd- en ruimtebesparende Chopper, B0BD6HXZCL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1966

Lichte gebruikssporen, ok. AMZCHEF Food Chopper met 2 snelheden - 300 W Food Chopper met 2L roestvrijstalen kom en 4 duurzame messen - Eenvoudig schoon te maken en te monteren Mini Chopper - Tijd- en ruimtebesparende Chopper, B0BD6HXZCL

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1967

Ongeopend, Elektrische pillencrusher,, elektrische pillenmolen, voor het malen en verpulveren van meerdere pillen, kleine en grote medicijnen en vitaminetabletten tot fijn poeder, B09XQSB5D2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1968

Ongebruikt, ok. Cosmos campingdouche - draagbare buitendouche met voetwaterpomp, draagtas, campingcheckliste - perfect voor camping, tuin, reizen, honden - 11 liter - diameter: 20 cm, hoogte: 40 cm, 800 g, B09MZDVDP9

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1969

Ongebruikt, ok. COOLIFE Easyjet handbagagekoffer met 4 wielen, voldoet aan de IATA-normen voor handbagage, underseat, handbagage, Oxford-weefsel, met USB-oplaadaansluiting, 45 x 36 x 20 cm, 32 liter, lila, B0CHJ3LDTN

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1970

Ongebruikt, ok. TENDIST Outdoor LED Waterproof Tape, IP67 Outdoor LED Waterproof 24V (IP67-RGB, 30M-waterdicht), B0C5HBNLDK

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1971

Ongeopend. 4X GERUI 2 liter drinkzak met bijtventiel, outdoor drinkzak met drinkslang, super lichte waterzak voor bergbeklimmen, kamperen, fietsen, wandelen, B0BVVJ8ZFW

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1972

2x Ongeopend, UPPERCUT DELUXE Barber's Edition Light Hold Wax voor Heren, 300g , B075H17TQF

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1973

Ongeopend. Warmwaterzak, warm kompres 2 l PVC warmwaterzak voor nekschouders, hand- en voetwarmte, menstruatiekrampen, fysiotherapie (brons), B0BRQ6TM4J

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1974

Ongeopend. 2X Warmwaterzak, warm kompres 2 l PVC warmwaterzak voor nekschouders, hand- en voetwarmte, menstruatiekrampen, fysiotherapie (brons), B0BRQ6TM4J

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1975

Ongeopend. NAUDILIFE Keuken Siliconen Kookgerei Set-34 stks Non Stick Siliconen Keukengerei Set Spatel Set Met Houder, Houten Handvat Siliconen Keuken Gadgets Gebruiksvoorwerp Set, B0983J1G42

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1976

Ongeopend. NAUDILIFE Keuken Siliconen Kookgerei Set-34 stks Non Stick Siliconen Keukengerei Set Spatel Set Met Houder, Houten Handvat Siliconen Keuken Gadgets Gebruiksvoorwerp Set, B0983J1G42

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1977

Ongeopend. NAUDILIFE Keuken Siliconen Kookgerei Set-34 stks Non Stick Siliconen Keukengerei Set Spatel Set Met Houder, Houten Handvat Siliconen Keuken Gadgets Gebruiksvoorwerp Set, B0983J1G42

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
1978

Ongeopend, Cretee ABS Qtip-houder, opbergruimte voor wattenschijfjes met 3 compartimenten, dispenser voor wattenstaafjes, groen, B09PBB8H89

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1979

2x Ongeopend, Cretee ABS Qtip-houder, opbergruimte voor wattenschijfjes met 3 compartimenten, dispenser voor wattenstaafjes, groen, B09PBB8H89

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1980

2x Ongeopend, beschadigde verpakkingen, Cretee ABS Qtip-houder, opbergruimte voor wattenschijfjes met 3 compartimenten, dispenser voor wattenstaafjes, groen, B09PBB8H89

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1981

Minieme gebruikssporen, op. COMOMY Intrekbaar huisdierrooster 71 inch zwart, B0BF5CJGQZ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1982

Ongebruikt, ok, kraantje ontbreekt (sluitdop wel), REDCAMP 15 liter jerrycan met kraan, drinkwaterjerrycan voor wandelen, kamperen, outdoor, BPA-vrij, B0BQ2XDYY1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1983

Ongebruikt, ok, foto indicatief (kleur bordeaux), Agemore Ultralichte, rechthoekige slaapzak, voor warm weer, 75 inch L x 30 inch, outdoor, kamperen, backpacken en wandelen, geschikt voor kinderen, tieners en volwassenen, B01F6ME30O

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1984

Ongebruikt, KingCamp Slaapzak Eenpersoons (165 x 75cm) 3-4 Seizoenen Volwassen Kind Envelopstijl Gemakkelijk te dragen Lichtgewicht & Waterdicht & Warm voor Kamperen, Blauw, rits Links,

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1985

Ongebruikt, ok. Recaro Kids, SmartClick Base Isofix-connectoren voor kinderautostoeltje, compatibel met Guardia, Privia en Privia Evo babyzitjes (0-18 maanden), eenvoudige installatie, B073JJ3FQ5

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1986

Ongebruikt, ok. Recaro Kids, SmartClick Base Isofix-connectoren voor kinderautostoeltje, compatibel met Guardia, Privia en Privia Evo babyzitjes (0-18 maanden), eenvoudige installatie, B073JJ3FQ5

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1987

Ongebruikt, ok, Mummy Slaapzak, Sportneer Compacte Slaapzakken voor Volwassenen 3 Seizoen Warm Koud Weer Waterdichte Wandelslaapzak voor Volwassen Tiener Kids Backpacken Camping Wandelen Outdoor Reizen,B0BW3KZKCB

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1988

8x Ongeopende pack van 10 , Toulifly Heel That Pain Patch, hiel patch kussen patch voor plantaire fasciitis, hielspoor patch , B097B2BXRF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1989

8x Ongeopende pack van 10 , Toulifly Heel That Pain Patch, hiel patch kussen patch voor plantaire fasciitis, hielspoor patch , B097B2BXRF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1990

8x Ongeopende pack van 10 , Toulifly Heel That Pain Patch, hiel patch kussen patch voor plantaire fasciitis, hielspoor patch , B097B2BXRF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1991

8x Ongeopende pack van 10 , Toulifly Heel That Pain Patch, hiel patch kussen patch voor plantaire fasciitis, hielspoor patch , B097B2BXRF

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1992

Ongebruikt , ok, kleur inducatief (grijs), petphabet Kattenbak, grote kattenbak / toiletbak XXL, 63 x 49 x 42 cm, Jumbo kattenbak met klep. Extra grote kattenbak, gesloten kattenbak voor huisdieren , B086W8XZ3W2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1993

Ongebruikt , ok, kleur inducatief (groen), petphabet Kattenbak, grote kattenbak / toiletbak XXL, 63 x 49 x 42 cm, Jumbo kattenbak met klep. Extra grote kattenbak, gesloten kattenbak voor huisdieren , B086W8XZ3W2

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1994

Ongebruikt, ok, originele verpakking ontbreekt, Slaapzak voor Kinderen - ultralicht Mummieslaapzak met capuchon - ideaal om te kamperen reizen wandelen festival outdoor camping kamperen toerisme,B089GWQWNC

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1995

5x Ongeopend, Q10 capsules 150 mg - voor 4 maanden, nauwkeurige dosering - Amplustamin® Vegan Q10 co-enzym capsules - co-enzym Q10 ubiquinol/ubiquinone capsules uit Duitsland (120 stuks) (150 mg) Minstens houdbaar tot 02-2025 , B0BBCT9JCK

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1996

Ongeopend. LCL Compatibele tonercartridge 054 054H CRG-054 CRG-054H (KCMY) compatibel met Canon i-SENSYS LBP621cw 623cw MF643CDW MF645CX MF640C MF641CW MF642CDW LBP622CDW LBP623CDW, B0B3958V5T

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1997

Ongeopend. PEGACARE Verzorgingshandschoen - Voor uw paard, hond en kat, optimale haarverzorging voor huisdieren XL

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1998

Ongeopend. PEGACARE Verzorgingshandschoen - Voor uw paard, hond en kat, optimale haarverzorging voor huisdieren XL

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1999

Ongeopend. PEGACARE Verzorgingshandschoen - Voor uw paard, hond en kat, optimale haarverzorging voor huisdieren XL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
2000

Ongebruikt, ok, Yvolution Scooter Neon Apex Led grijs,B09SM4FK42

Pagina's