Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

3649

Blankenbergsesteenweg 7
Blankenbergsesteenweg 7
Aantal kavels:
800 kavels
Startbod:
€ 2
€ 12
Kavel nr:
1841

Gebruikssporen ,ok, Visinite LED-hondenharnas, USB oplaadbaar verlicht hondentuigvest, 2 verlichtingsmodi Glow in the Dark hondentuig, verstelbaar verlicht hondentuiglicht voor nachtelijke wandelveiligheid,B0C8J8GFHW

Startbod:
€ 3
€ 15
Kavel nr:
1842

Ongebruikt, ok, Bedsure Orthopedisch hondenkussen, mat voor honden, groot, 91 x 69 x 7,6 cm, hondenbed van schuimstof met pluche overtrek, wasbaar, marineblauw,B094NKR6SS

Startbod:
€ 4
€ 12
Kavel nr:
1843

Lichte gebruikssporen, 1 speelbal is los, ok,Dohump Krabstam, 84 cm krabpaal voor katten, natuurlijk sisal touw, krabboom, twee interactieve hangende ballen en speelgoed bal voor katten en katten in huis [Energieklasse A],B0BY13363V

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
1844

Ongebruikt, ok. NEPTONION Uitneembare kameleon-voerbak met zuil voor klimmen en verplaatsen, geschikt voor hagedissen, baardspel, leguan, gekko, pad, kikker, B09GY7YY78

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
1845

Ongebruikt, ok, Dioche Crankgarnituur lagers, mountainbike kettingwiel binnenlager schroefdraad integratieve crankstel,B07JPZZMMG

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
1846

Ongebruikt, ok,Tripolaire Radiofrequentiekop voor Cavitatiemachine, Huidverstrakking Schoonheidsmachine Vervangende Handgreep voor Kin, Wang, Voorhoofd, Lippengebied,Tripolaire Radiofrequentiekop voor Cavitatiemachine, Huidverstrakking Schoonheidsmachine Vervangende Handgreep voor Kin, Wang, Voorhoofd, Lippengebied

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
1847

Ongebruikt, ok. Samsung S Pen EJ-PP610 voor de Galaxy Tab S6 Lite, grijs, 7.14 x 7.7 x 14 mm, B086QKQQ4R

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1848

Ongebruikt, niet getest , DEWIN RTU5024 afstandsbedieningsschakelaar, RTU5024 GSM-toegangscontrole voor mobiele telefoon, afstandsbediening, SMS-deurbesturing

Startbod:
€ 2
€ 2
Kavel nr:
1849

Ongebruikt, ok. FT-SHOP Punaises, 93 stuks, nationale vlag, punaises, landkaart, punaises, creatieve push-pins, voor bulletin board, kaart, kantoor, B083KDQCHR

Startbod:
€ 4
€ 12
Kavel nr:
1850

Ongebruikt, ok. USB-oplader en USB-kabel voor Redmi Note 13 Pro+ 12 Pro+ 11 5G, 120 W, 6 A, Turbo oplaadadapter en 1 m HyperCharge kabel type C voor Xiaomi 12 Pro 13T Pro Poco F4 GT Black Shark 5 4 Pro 3, B0BM9D8SWM

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
1851

Ongebruikt, ok. swark S Stylus Repacement Compatibel met Samsung Galaxy Note 9 S Pen (met Bluetooth Control) (Lavender Purple with Bluetooth Control), B07X3CMPPK

Startbod:
€ 5
€ 12
Kavel nr:
1852

Ongebruikt, zwart, ok. Redbat Monitor- en laptopstandaard voor 13-32" LCD LED-schermen, verstelbare monitorbevestiging met laptoplade tot 16" laptop/notebook, laptoparm met VESA 75/100 mm, 2 montagemogelijkheden, B08P3GBV52

Startbod:
€ 5
€ 12
Kavel nr:
1853

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1854

Ongebruikt, ok. ValueMax fietsslot, High Security U-Lock, 17mm, slot met stevige montagebeugel en sleutels, D-slot voor fiets/motorfiets/scooter/inklapbare deuren, B09FJKFNPX

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
1855

Ongebruikt, ok, getest en werkend. JUCJET UV 5r radiografisch apparaat Dual Band VHF/UHF, Ham Amateur tweeweg-walkietalkies, professioneel en eenvoudig te bedienen (zwart, 1 stuks), B09GW1L4BT

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
1856

Ongebruikt, ok, Niksa 3-pack compressieshorts voor heren Gym Running basislaagshorts Sportonderbroeken boxershorts, small, B07GPN29KG

Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
1857

Ongebruikt, getest en werkend,ok, Elektrische nekmassage-apparaat met warmtefunctie, voor schouder nek, rug Shiatsu 3D-rotatie, massagekussen, massagesnelheden, pijnverlichting thuis, kantoor en auto, B07YDMDKXW

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1858

Ongeopende verpakking, ok, Men Penispomp - Cockring - Penispomp Met Penisring - Sex toys voor mannen - Penis Extender -Erectiepomp met penisringen, 6097208165123

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1859

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1860

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1861

Ongeopend, Aoresac Hondenbed, kattenbed, rond kussen, comfortabele zachte donutbank , donzige stof (L, roze) B09ND29621

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1862

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1863

Ongebruikt, ok. Fosi Audio P2 hoofdtelefoonversterker, voorversterker met vacuümslang, mini hifi stereo-audio met geluidsarme uitgangsbescherming voor hoofdtelefoon, B07RQTKVM1

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
1864

Ongebruikt, getest en werkend, Cd-speler, draagbaar, met bluetooth-HiFi-speakers voor aan de muur, Home-Audio-Boombox met afstandsbediening, FM-radio, 3,5 mm jackplug-/AUX-ingang voor USB-mp3, met trekschakelaar , B07SMNWZFR

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
1865

Ongebruikt, ok. 2+32G Android 11 autoradio voor Mercedes Benz SLK Class R171 2004-2011 9 inch touchscreen radio met Bluetooth Mirror Link GPS Navi WiFi SWC microfoon, B0BDRWZ5D1

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
1866

Ongebruikt, ok. NHOPEEW [2+64G] Android 11 autoradio voor VW Golf 7 MK7 2012-2020 met Apple Carplay en Android auto 10,1 inch touchscreen radio Bluetooth WiFi GPS Navi HiFi + AHD achteruitrijcamera en microfoon, B0BRCL1TTF

Startbod:
€ 14
€ 0
Kavel nr:
1867

Minieme gebruikssporen, ok. NHOPEEW HiFi RDS 2 Din autoradio Carplay voor M'ercedes B'enz E-klasse W211/CLS-Klasse 2005-2008, touchscreen 9 inch 1080P autoradio met micro-USB-ontvanger GPS FM + achteruitrijcamera, B0B3DDPD9G

Startbod:
€ 9
€ 0
Kavel nr:
1868

Ongebruikt, ok, geen doos. Easyboost Variateur Demontagegereedschap Koppelingshelft Koppeling voor Yamaha TMAX 500-530-560 Essentiële Blokkeergereedschap aan Demonteer Rollen Drukveer Tandriemen Demontagesleutel, B01AMIQ1ES

Startbod:
€ 3
€ 18
Kavel nr:
1869

Ongebruikt, ok. SNS SAFETY LTD Bolle Verkeersveiligheid Spiegel voor Opritten, Magazijnen, Garages en Kantoren, Zwart (diameter 22 cm, met wandbeugel), B01APFS1M8

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1870

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Looya IPL-apparaten Ontharing Laser-ijskoelsysteem, 999.998 flitsen resterend, IPL-ontharingsapparaat voor mannen en vrouwen, laserontharing voor lichaam en gezicht, precisiebevestiging, gevoeligere gebieden, B09NM7CQ9T

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
1871

Ongebruikt, getest en werkend,ok, Krultang - Haargolf golvend curling toermalijn curler van keramiek, verstelbaar, drievoudige pijp, haarkruller, krultang styling tool (32 mm),B086T24WB3

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
1872

Ongebruikt, ok. Kyncilor Thermische handschoenen Touch Screen winterhandschoenen voor heren en dames, antislip, winddicht, sporthandschoenen voor winter, voor fietsen, skiën, werk, B0BGPNKZ4V

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
1873

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1874

Ongebruikt, ok, Ownpets Hondentas, huisdierentas voor kleine honden en katten, draagkracht tot 15 kg, aangenaam, verstelbaar, perfect voor wandelen, activiteiten in de open lucht en uitstapjes in het weekend, B07QJFRNQ9

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1875

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1876

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1877

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
1878

Ongebruikt, ok. Vicera Hondenautostoel voor kleine en middelgrote honden, met kussen en veiligheidsgordel, enorm stabiel en comfortabel, voor voorstoel en achterbank, hondenautostoel, hondenmand, hondenbox, B08Y59GGYF

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1879

Ongebruikt, ok, Belkin Vent Mount universele autohouder auto-ventilatiehouder (geschikt voor smartphones tot 6 inch), Ventilatierooster met draadloze oplader, zwart,B07RNRHHR6

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1880

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, DAB + digitale radio-adapter voor autoradio 2,4 inch LCD-scherm FM/BT Music/AUX-interface voor Tesla Model 3 bmw Ford VW Audi,B0CDPT1DZZ