8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV11
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV12
Ongebruikt, kleine deuk in metaal , getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV13
Ongebruikt, ok, verpakking vochtig geweest, Gotoll Keramische ventilatorkachel, 3 warmtestanden, met koude stand ,60 graden oscillatie en oververhittingsbeveiliging , 23 x 23 x 60 cm B08GCHQ781
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongebruikt, getest en werkend, ok, VONROC Telescopische Plafondschuurmachine – 1050W – Ø225MM – Ideaal voor plafond & muur, B07YZDLH8H
Ongebruikt, volledig, AiHom Koudwaterkraan Kraan Koudwaterkraan Messing Badkamerkraan Rose Goud, Gast Wc Kraan, B09MD68BWL
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VONROC Tafelcirkelzaag 1500 W – incl. 210 mm, 40T zaagblad – met onderstel, B081JYVL9T
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VONROC Afkortzaag – 2200W – Ø254MM – 60 tands zaagblad – Kap-en verstekzaag – Incl. laser & LED, B081NR4HSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, VONROC Afkortzaag – 2200W – Ø254MM – 60 tands zaagblad – Kap-en verstekzaag – Incl. laser & LED, B081NR4HSX
Ongebruikt, ok, Finew Slijpsteenset, premium wetsteen, dubbelzijdig 400/1000 3000/8000 grit, slijpsteen voor messen, met antislip bamboebasis, vlaksteen, hoekgeleiding, lederen strip, polijstmassa, B08NV4GX3R
Ongebruikt, ok, Finew Slijpsteenset, premium wetsteen, dubbelzijdig 400/1000 3000/8000 grit, slijpsteen voor messen, met antislip bamboebasis, vlaksteen, hoekgeleiding, lederen strip, polijstmassa, B08NV4GX3R
Ongebruikt, getest en werkend, ok, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm met 4 zaagbladen voor hout en metaal Zaagbladwissel B07HVR7RDG
Ongebruikt, getest en werkend, enkel machine, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm B07HVR7RDG
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V-systeem accu-reciprozaag met accu en oplader, 3 zaagbladen voor hout, 2 zaagbladen voor metaal, slaglengte 22 mm accuzaag voor het zagen van hout, kunststof zagen, B08KXPZFX4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO Accu Decoupeerzaag, professionele 20 V, 8 zaagbladen, 3-traps pendelhubs, hefhoogte 22 mm, maximale zaaghoek 45 °, met 1,3 Ah accu en oplader, B07Z4GQ7KV
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Huepar 603CG 3 x 360 kruislijnlaser groen, 360 graden lijnlaser zelfnivellerende laserniveau met pulsfunctie, 25 m werkbereik, (incl. universele lithiumbatterij, AA-batterij en houder), B07JK26QM1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Huepar LS41G Multi-lijnlaser, vier verticale en één horizontale lijn van 360° met loodpunt, groene kruislijn, zelfnivellerende lasertool - roterende voet, hefvoet, 2 Li-ionbatterijen en stevige draagtas, B08YN3WJJT