Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV