Ongebruikt, getest en werkend, BAOSHISHAN Mini Opvouwbare Draagbare Ultrasone Wasmachine Automatische Blue Ray Sterilisatie Met Wringer voor Wassen Ondergoed 3kg/11.5L Capaciteit ,B09TDF6D21
Lichte gebruikssporen, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD72
Lichte gebruikssporen, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD73
Ongebruikt, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD72
Ongebruikt, mDesign rechthoekige pedaalemmer met een inhoud van 10 L – compacte prullenbak met binnenemmer voor de badkamer, keuken of kantoor – moderne vuilnisbak van metaal en kunststof – zwart , B08SG4696C
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Greenworks 40V draadloze heggenschaar, groen, 22637TVA, B01D1I1NPS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S