Ongebruikt, getest en werk;end, Miavogo Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, stil, 2000 W, elektrische verwarming met 3-traps verwarming, timerfunctie, dubbel gebruik voor warm en koud, bescherming tegen oververhitting,B0BDFCXC91
Ongebruikt, getest en werkend, Dreo Elektrische Kachel, 70° oscillerende, 1500 W Elektrische Keramische Verwarming met Thermostaat, Timer, Afstandsbediening, Oververhittings- en kantelbeveiliging, Energiebesparende ECO-modus , B097RG67QB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator wit, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBS1C86
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, HATMIG nekventilator zwart, snel opladende draagbare bladloze mini USB-ventilator, 3 snelheden, B09VBTT41Q
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV11
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV12
Ongebruikt, kleine deuk in metaal , getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV13
Ongebruikt, ok, verpakking vochtig geweest, Gotoll Keramische ventilatorkachel, 3 warmtestanden, met koude stand ,60 graden oscillatie en oververhittingsbeveiliging , 23 x 23 x 60 cm B08GCHQ781
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV
Ongebruikt, volledig, AiHom Koudwaterkraan Kraan Koudwaterkraan Messing Badkamerkraan Rose Goud, Gast Wc Kraan, B09MD68BWL
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Greenworks 40V draadloze heggenschaar, groen, 22637TVA, B01D1I1NPS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S