Ongeopend, DUJUST Japanse theeservies voor 6, oven veranderd glazuur porseleinen theeset met 1 theepot, 6 theekopjes en 1 theeblad, unieke Chinese theeset lichtblauw , B09YNFWPP7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Greenworks 40V draadloze heggenschaar, groen, 22637TVA, B01D1I1NPS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S