Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 8Streme schoonmaakrobot, anti-twist kabelsysteem, automatische reinigingscyclus van twee uur, voor zwembaden tot 10 x 5 meter met een diepte van maximaal 2,5 meter, B07SYWBKRN
Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht handbagage 20-inch, uitbreidbare handbagage, ABS+Poly-Carbonaat Hardshell Spinner Trolley voor bagage met dubbele TSA-goedgekeurde sloten, Zwart, 78*52*30cm, Casual en zakelijk, B09QYJ9TLJ
Ongebruikt, ok. LEVEL8 koffer, handbagagekoffers, lichtgewicht 100% pc-trolleykoffer, micro-diamant getextureerd ontwerp, handbagage met 8 spinnerwielen, TSA-goedgekeurde koffer met harde schaal, Zwart, L(74x34x42CM,99L), B09F69BY7G
Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer Hard Shell ABS+ PC Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, 20 Inch Handbagage Cabine Koffer Hardcase Koffer en Trolley, 55CM, 42L, Blauw, B083PX1TDL
Ongebruikt, ok. LEVEL8 koffer, reiskoffer, aluminium frame, handbagage, koffer, cabine trolley, harde schaal, spinner met dubbele TSA-slot, koffer met ritssluiting, zwart, 38*23*56CM,38L, B0CKR9VNR5
Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer 100% PC Microdiamanttextuur Hardcase Ontwerp Koffer Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, Handbagage Cabine Koffer(66cm, 65L, Zwart), B07QF3N3RN
Ongebruikt, minieme krassen door transport. LEVEL8 20 "Trolley Hard Aluminium Handbagagekoffer, Elegante Trolleykoffer met Zwenkwielen en Geïntegreerd TSA-slot, 56cm, 35L, Zilver, B07MXDR5RB
Ongebruikt, minieme krassen door transport. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer Hard Shell ABS+ PC Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, 20 Inch Handbagage Cabine Koffer Hardcase Koffer en Trolley, 55CM, 36L, Zwart, B07DVCH65M
Ongebruikt, ok, Ohuhu XL Bolderkar, opvouwbaar, 150 l, 100 kg belastbaarheid, inklapbaar, strandwagen, tuinwagen, gereedschapswagen met zijvak, geen montage nodig, verstelbare handgreep, blauw, B09MQ3JSXB
Ongebruikt, ok, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, voor keuken, camping, tuin barbecue, bakken en gasgrill, B07X21BKN9
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Innsky Heteluchtfriteuse 10 L, 1500 W Airfryer Heteluchtfriteuse met 10 programma's, Heteluchtoven met 6 accessoires, Luchtfriteuse zonder olie, Roestvrijstalen heteluchtoven met LED-touchscreen, Receptenboek, B0817CTLQ9
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Innsky Heteluchtfriteuse 10 L, 1500 W Airfryer Heteluchtfriteuse met 10 programma's, Heteluchtoven met 6 accessoires, Luchtfriteuse zonder olie, Roestvrijstalen heteluchtoven met LED-touchscreen, Receptenboek, B0817CTLQ9
Lichte gebruikssporen , getest en werkend , ok, Innsky Dual Zone Heteluchtfriteuse, dubbele kamer, 8 liter, 8 programma's, dubbele heteluchtfriteuse, airfryer met 2 manden, hete lucht zonder olie, dual cook, synchroniseren kant-en-klare technologie, shake-modus [Energieklasse A+++], B09PTD9LFV
Ongebruikt, ok, BLOSMON Bloem Centerpieces voor Tafels Bruiloft 10 Stks Lila & Wit Nep Bloemen Rose Arrangement Boeket Bloemen Centerpiece Ballen Kunstmatige Bruiloft Center Stukken van Valentijnsdag Home Decor, B0BGPS7QJC
Ongebruikt , ok, BLOSMON Bloem Centerpieces voor Tafels Bruiloft 10 Stks Crismon Nep Bloemen met Base Rose Balls Arrangement Boeket Bloemen Centerpiece Kunstmatige Bruiloft Center Stukken van Home Party Decor, B0B5XSC6ZM
Ongeopend, ok, HOMKEA moderne vloerlampen voor woonkamer - LED-staande lamp met afstandsbediening, 58 inch hoge lamp met voetschakelaar, 27 W/6000 LM staande lamp voor slaapkamer, staande lamp met traploos dimbaar 2700-6500 K [Energieklasse B], B0B8RS1H5H
Ongebruikt, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7
Ongebruikt, getest en werkend, ok, CIARRA CBCS9201 Afzuigkap aluminium vetfilter wandmontage,370 m³/h afvoerlucht/circulatielucht Onderbouw afzuigkap, 90 cm LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap,Compatibel met CBCF002 Koolstoffilter [Energieklasse A], B06W2PKFMC
Ongebruikt, volledig, ok, Sekey Paviljoen 3x3 m waterdicht stabiel, vouwpaviljoen met 2 vensters zijpanelen, UV-bescherming incl. tas, taupe, B07MKGDCLY
Ongebruikt, ok, Deconovo Verduisteringsgordijn Isolerend, 2-Lagen Isolerende Gordijn met Dikke Voering, Zonlicht Blokkerende Noise Protection Gordijn voor Woonkamer, 200 x 280 cm(B x H), Licht Beige, 1 panel, B0BJ8YYYF4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBCB6201 Afzuigkap 60cm zwart aluminium vetfilter wandmontage,Afvoerlucht/circulatielucht afzuigkappen,Onderbouw afzuigkap,LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap [Energieklasse A], B06XQ7NQGK
Gebruikssporen, getest en werkend, vijzen, pluggen en kabelbinders ontbreken, ok, CIARRA CBCB6736F klasse A afzuigkap gekanteld 60 cm afzuigkap 650 m³/u met koolstoffilter CBCF003 recycling evacuatie touch control decoratieve afzuigkap zwart [Energieklasse A++], B08CKBNBNC
Ongebruikt, getest en werkend, CIARRA CBCB6906D Afzuigkap lade klasse A – afzuigkap voor inbouw 60 cm 370 m³/h – geïntegreerde afzuigkap met 2 snelheden – ledverlichting – afvoer en recycling – koolstoffilters inbegrepen – zwart, B0BY2LSGVG
Ongebruikt, ok, Extra Grote XXXL Bamboe Snijplank 61x40 cm, grootste houten slagersblok voor kalkoen, vlees, groenten, barbecue, snijplank boven de gootsteen met handvat en sapgroef, B08R85M9GC
Ongebruikt, ok, McEu Badkamermatten sets 3-delig, antislip wasbare kunstbont grote badmatten en U-vormige toiletmatset met wc-dekselhoes, zachte microvezel langpolige waterabsorberende badtapijten voor badkamer,B0CBRX3QMQ
Ongeopende verpakking, ok, COPOTI Bestekset voor 6 personen, 24-delige vork-messenset met afdruiprekhouder, glanzend zilver, B0B5PBQXXK
Ongeopend, in seal, Kirosaku Premium Damascus Mes 20 cm - Scherp Keukenmes Gemaakt van Hoogwaardig Damascus-Staal, Veelzijdig Groentemes - Vismes, B07PNNY216