Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

3686

Blankenbergsesteenweg 7
Blankenbergsesteenweg 7
Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 175
€ 255
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 8Streme schoonmaakrobot, anti-twist kabelsysteem, automatische reinigingscyclus van twee uur, voor zwembaden tot 10 x 5 meter met een diepte van maximaal 2,5 meter, B07SYWBKRN

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht handbagage 20-inch, uitbreidbare handbagage, ABS+Poly-Carbonaat Hardshell Spinner Trolley voor bagage met dubbele TSA-goedgekeurde sloten, Zwart, 78*52*30cm, Casual en zakelijk, B09QYJ9TLJ

Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:

Ongebruikt, ok. LEVEL8 koffer, handbagagekoffers, lichtgewicht 100% pc-trolleykoffer, micro-diamant getextureerd ontwerp, handbagage met 8 spinnerwielen, TSA-goedgekeurde koffer met harde schaal, Zwart, L(74x34x42CM,99L), B09F69BY7G

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:

Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer Hard Shell ABS+ PC Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, 20 Inch Handbagage Cabine Koffer Hardcase Koffer en Trolley, 55CM, 42L, Blauw, B083PX1TDL

Startbod:
€ 25
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, ok. LEVEL8 koffer, reiskoffer, aluminium frame, handbagage, koffer, cabine trolley, harde schaal, spinner met dubbele TSA-slot, koffer met ritssluiting, zwart, 38*23*56CM,38L, B0CKR9VNR5

Startbod:
€ 18
€ 35
Kavel nr:

Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer 100% PC Microdiamanttextuur Hardcase Ontwerp Koffer Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, Handbagage Cabine Koffer(66cm, 65L, Zwart), B07QF3N3RN

Startbod:
€ 30
€ 40
Kavel nr:

Ongebruikt, minieme krassen door transport. LEVEL8 20 "Trolley Hard Aluminium Handbagagekoffer, Elegante Trolleykoffer met Zwenkwielen en Geïntegreerd TSA-slot, 56cm, 35L, Zilver, B07MXDR5RB

Startbod:
€ 10
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, minieme krassen door transport. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer Hard Shell ABS+ PC Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, 20 Inch Handbagage Cabine Koffer Hardcase Koffer en Trolley, 55CM, 36L, Zwart, B07DVCH65M

Startbod:
€ 10
€ 52
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Ohuhu XL Bolderkar, opvouwbaar, 150 l, 100 kg belastbaarheid, inklapbaar, strandwagen, tuinwagen, gereedschapswagen met zijvak, geen montage nodig, verstelbare handgreep, blauw, B09MQ3JSXB

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, voor keuken, camping, tuin barbecue, bakken en gasgrill, B07X21BKN9

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 46
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Innsky Heteluchtfriteuse 10 L, 1500 W Airfryer Heteluchtfriteuse met 10 programma's, Heteluchtoven met 6 accessoires, Luchtfriteuse zonder olie, Roestvrijstalen heteluchtoven met LED-touchscreen, Receptenboek, B0817CTLQ9

Startbod:
€ 10
€ 40
Kavel nr:

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Innsky Heteluchtfriteuse 10 L, 1500 W Airfryer Heteluchtfriteuse met 10 programma's, Heteluchtoven met 6 accessoires, Luchtfriteuse zonder olie, Roestvrijstalen heteluchtoven met LED-touchscreen, Receptenboek, B0817CTLQ9

Startbod:
€ 12
€ 60
Kavel nr:

Lichte gebruikssporen , getest en werkend , ok, Innsky Dual Zone Heteluchtfriteuse, dubbele kamer, 8 liter, 8 programma's, dubbele heteluchtfriteuse, airfryer met 2 manden, hete lucht zonder olie, dual cook, synchroniseren kant-en-klare technologie, shake-modus [Energieklasse A+++], B09PTD9LFV

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, BLOSMON Bloem Centerpieces voor Tafels Bruiloft 10 Stks Lila & Wit Nep Bloemen Rose Arrangement Boeket Bloemen Centerpiece Ballen Kunstmatige Bruiloft Center Stukken van Valentijnsdag Home Decor, B0BGPS7QJC

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:

Ongebruikt , ok, BLOSMON Bloem Centerpieces voor Tafels Bruiloft 10 Stks Crismon Nep Bloemen met Base Rose Balls Arrangement Boeket Bloemen Centerpiece Kunstmatige Bruiloft Center Stukken van Home Party Decor, B0B5XSC6ZM

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:

Startbod:
€ 12
€ 45
Kavel nr:

Ongeopend, ok, HOMKEA moderne vloerlampen voor woonkamer - LED-staande lamp met afstandsbediening, 58 inch hoge lamp met voetschakelaar, 27 W/6000 LM staande lamp voor slaapkamer, staande lamp met traploos dimbaar 2700-6500 K [Energieklasse B], B0B8RS1H5H

Startbod:
€ 12
€ 50
Kavel nr:

Startbod:
€ 25
€ 45
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7

Startbod:
€ 25
€ 45
Kavel nr:

Startbod:
€ 20
€ 60
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7

Startbod:
€ 30
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, CIARRA CBCS9201 Afzuigkap aluminium vetfilter wandmontage,370 m³/h afvoerlucht/circulatielucht Onderbouw afzuigkap, 90 cm LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap,Compatibel met CBCF002 Koolstoffilter [Energieklasse A], B06W2PKFMC

Startbod:
€ 50
€ 90
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, ok, Sekey Paviljoen 3x3 m waterdicht stabiel, vouwpaviljoen met 2 vensters zijpanelen, UV-bescherming incl. tas, taupe, B07MKGDCLY

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Deconovo Verduisteringsgordijn Isolerend, 2-Lagen Isolerende Gordijn met Dikke Voering, Zonlicht Blokkerende Noise Protection Gordijn voor Woonkamer, 200 x 280 cm(B x H), Licht Beige, 1 panel, B0BJ8YYYF4

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBCB6201 Afzuigkap 60cm zwart aluminium vetfilter wandmontage,Afvoerlucht/circulatielucht afzuigkappen,Onderbouw afzuigkap,LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap [Energieklasse A], B06XQ7NQGK

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
27

Gebruikssporen, getest en werkend, vijzen, pluggen en kabelbinders ontbreken, ok, CIARRA CBCB6736F klasse A afzuigkap gekanteld 60 cm afzuigkap 650 m³/u met koolstoffilter CBCF003 recycling evacuatie touch control decoratieve afzuigkap zwart [Energieklasse A++], B08CKBNBNC

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, CIARRA CBCB6906D Afzuigkap lade klasse A – afzuigkap voor inbouw 60 cm 370 m³/h – geïntegreerde afzuigkap met 2 snelheden – ledverlichting – afvoer en recycling – koolstoffilters inbegrepen – zwart, B0BY2LSGVG

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Extra Grote XXXL Bamboe Snijplank 61x40 cm, grootste houten slagersblok voor kalkoen, vlees, groenten, barbecue, snijplank boven de gootsteen met handvat en sapgroef, B08R85M9GC

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:

Startbod:
€ 5
€ 16
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, McEu Badkamermatten sets 3-delig, antislip wasbare kunstbont grote badmatten en U-vormige toiletmatset met wc-dekselhoes, zachte microvezel langpolige waterabsorberende badtapijten voor badkamer,B0CBRX3QMQ

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
33

Ongeopende verpakking, ok, COPOTI Bestekset voor 6 personen, 24-delige vork-messenset met afdruiprekhouder, glanzend zilver, B0B5PBQXXK

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
34

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 19
Kavel nr:

Ongeopend, in seal, Kirosaku Premium Damascus Mes 20 cm - Scherp Keukenmes Gemaakt van Hoogwaardig Damascus-Staal, Veelzijdig Groentemes - Vismes, B07PNNY216

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 19
Kavel nr: