Ongebruikt, ok, Officiële Bierpongtafel Oldschool
Hoogwaardige kwaliteit
Officiële wedstrijdmaten
Waterdicht en krasbestendig
Avond- en aperitiefspel
Drinkgame
Gecreëerd door OriginalCup® , B01FSCAZPY
Ongebruikt, volledig, CECIPA Inbouwspoelbak roestvrij staal hoekig, gootsteen keuken met afdruipvlak en afvoerregeling, spoelbak 78x50 cm, gootsteen voor vanaf 45 cm onderkast, incl. klapmat, sifon, B08RBXL3WT
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, excl kraan, B07THCHHNT
Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Auralum Thermostatische Douche Kolom Set Zwart In Hoogte Verstelbare Douche Set met Mengkraan Regendouche Systeem, B011NLIQK0
Ongebruikt, volledig, Auralum verchroomde doucheset met regendouchekop + handdouche, B07GB2XGMD
Ongebruikt, ok, Neatfi 152 CM Omkeerbare Plafondventilator, DC Motor, 3 Massieve Houten Bladen, 6 Snelheids Instellende Afstandsbediening, 15 CM en 25 CM Stang Lengte (Grijs) , B08LB6NCGR
Lichte gebruikssporen, Neatfi 152 CM Omkeerbare Plafondventilator, DC Motor, 3 Massieve Houten Bladen, 6 Snelheids Instellende Afstandsbediening, 15 CM en 25 CM Stang Lengte (Grijs) , B08LB6NCGR
Ongebruikt, enkele krassen behuizing door transport, incl sleutels, Phoenix SS0992KD Deposit inworpkluis met sleutelslot, 25x25x60cm, 17,1kg , B00XCYUX8U